Posiłki z Ekstraklasy. OFICJALNIE: Jaroch w Resovii

Posiłki z Ekstraklasy. OFICJALNIE: Jaroch w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aplakan Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o sprowadzeniu Bartosza Jarocha.

Przeciętna postawa beniaminka w rundzie jesiennej spowodowała, że działacze tego klubu muszą dostatecznie wzmocnić zespół, aby ten był w stanie utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy.

W ostatnich dniach do zespołu prowadzonego przez Radosława Mroczkowskiego dołączyli Kamil Antonik, Karol Dybowski oraz Kamil Słaby. Teraz tę grupę wzmocnił Bartosz Jaroch.

25-latek przenosi się do Rzeszowa z Podbeskidzia Bielsko-Biała na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Przychodząc tu, byłem świadomy sytuacji. Po to tutaj jestem, aby pomóc Resovii w utrzymaniu. Głęboko w to wierzę, że wykonamy ten cel - przyznał w rozmowie z oficjalną klubową stroną.

Urodzony w Przemyślu prawy defensor rozegrał w rundzie jesiennej pięć spotkań na boiskach Ekstraklasy. W tym czasie udało mu się zanotować jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską Węgry bez największej gwiazdy w meczu z Polską EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom EURO 2020 w mniejszej liczbie miast?! UEFA rozważa odebranie turnieju trzem gospodarzom Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Serie A: Piotr Zieliński znowu to zrobił. Ładny gol Polaka [WIDEO] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy