Posiłki z Ekstraklasy. OFICJALNIE: Jaroch w Resovii

Posiłki z Ekstraklasy. OFICJALNIE: Jaroch w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aplakan Resovia

Aplakan Resovia poinformowała o sprowadzeniu Bartosza Jarocha.

Przeciętna postawa beniaminka w rundzie jesiennej spowodowała, że działacze tego klubu muszą dostatecznie wzmocnić zespół, aby ten był w stanie utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy.

W ostatnich dniach do zespołu prowadzonego przez Radosława Mroczkowskiego dołączyli Kamil Antonik, Karol Dybowski oraz Kamil Słaby. Teraz tę grupę wzmocnił Bartosz Jaroch.

25-latek przenosi się do Rzeszowa z Podbeskidzia Bielsko-Biała na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

- Przychodząc tu, byłem świadomy sytuacji. Po to tutaj jestem, aby pomóc Resovii w utrzymaniu. Głęboko w to wierzę, że wykonamy ten cel - przyznał w rozmowie z oficjalną klubową stroną.

Urodzony w Przemyślu prawy defensor rozegrał w rundzie jesiennej pięć spotkań na boiskach Ekstraklasy. W tym czasie udało mu się zanotować jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy