„Posłał rakietę z 30 metrów!” Co za bramka w pierwszej lidze [WIDEO]

2024-10-19 18:43:57; Aktualizacja: 2 godziny temu
„Posłał rakietę z 30 metrów!” Co za bramka w pierwszej lidze [WIDEO] Fot. TVP Sport
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Miedź Legnica i Chrobry Głogów mierzą się w ramach zaplecza Ekstraklasy. W tym spotkaniu cudownym trafieniem popisał się Bartosz Kwiecień. Dzięki temu jego drużyna prowadzi do przerwy 1-0.

Miedź Legnica radzi sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze. Po pierwsze piłkarze prowadzeni przez Ireneusza Mamrota pokonali Raków Częstochowa w Pucharze Polski, a po drugie wygrali trzy z czterech ostatnich starć.

Jakby tego było mało, pierwszoligowiec zmierza po następny triumf. W sobotnie popołudnie mierzy się bowiem na własnym stadionie z Chrobrym Głogów.

Gospodarze od samego początku przeważali, ale nie byli w stanie udokumentować tego bramką. Zmieniła to dopiero 27. minuta. Wtedy piłkę do Bartosza Kwietnia podał Adnan Kovačević, a Polak przemierzył kilka metrów i z 30 metrów huknął jak z armaty.

Piłka wylądowała w siatce i 30-latek może pochwalić się pierwszym golem w tym sezonie.

Na tablicy wyników zatem 1-0 dla Miedzi Legnica.