Poszukiwania Sali: Jedno ciało widziane we wraku

Poszukiwania Sali: Jedno ciało widziane we wraku
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC I Sky

Spływają do nas nowe informacje dotyczące podwodnych poszukiwań samolotu, którym podróżował Emiliano Sala.

W niedzielę dwa statki prowadzące wznowioną akcję zlokalizowały wrak maszyny na dnie Kanału Angielskiego. Jak powiedział biorący w niej udział David Mearns z Bluewater Recoveries, niespodzianką było dla niego to, że samolot, choć zniszczony, jest w jednym kawałku.

Brytyjska Komisja Badań Wypadków Lotniczych właśnie potwierdziła, że dzięki nagranemu za pomocą zdalnie sterowanego pojazdu materiałowi wideo we wraku można na razie dostrzec ciało jednego z pasażerów.

Służby planują kolejne kroki. Jak poinformował wcześniej Mearns, rodzinie Sali zależy na jak najszybszym wyciągnięciu wraku na powierzchnię. Obecnie znajduje się on na głębokości 63 metrów.

Przypomnijmy, że samolot, na którego pokładzie znajdował się argentyński piłkarz i pilot David Ibbotson, zaginął 21 stycznia. Leciał w kierunku Cardiff.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy