Potęgi w kolejce po gwiazdę Napoli. Selekcjoner ujawnił nazwy klubów

Potęgi w kolejce po gwiazdę Napoli. Selekcjoner ujawnił nazwy klubów fot. Andrea Staccioli / Insidefoto/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Matino

Selekcjoner Willy Sagnol zdradził, że Chwicza Kwaracchelia znajduje się na celowniku Realu Madryt, Barcelony i Bayernu Monachium.

Reprezentant Gruzji dołączył przed startem ubiegłego sezonu do Napoli i odegrał w nim jedną z wiodących ról na drodze do wywalczenia mistrzostwa Włoch.

W trwających rozgrywkach podtrzymuje wysoką formę, co utwierdza tylko wysłanników mocniejszych czy bogatszych europejskich klubów w przekonaniu, że ich pracodawcy powinni podjąć latem próbę wyciągnięcia go z włoskiego zespołu.

W mediach zaczęły już pojawiać się sygnały, że hitowy transfer z udziałem 22-letniego skrzydłowego może dojść do skutku, jeżeli nie otrzyma on propozycji zawarcia lepszego kontraktu pod względem finansowym.

A teraz całą atmosferę wokół niego podgrzał selekcjoner reprezentacji Gruzji, stwierdzając wprost, że jego podopiecznym interesują się Real Madryt, FC Barcelona i Bayern Monachium.

- Chwicza Kwaracchelia gra już w czołowym klubie, bo takim jest Napoli, ale interesują się nim giganci światowego futbolu. To Real Madryt, Bayern Monachium i FC Barcelona - stwierdził trener Willy Sagnol.

- Gra dla tych drużyn to marzenie każdego zawodnika. Wszyscy piłkarze mają nadzieję, że będą mogli nosić ich koszulkę i zdobywać wielkie tytuły - dodał szkoleniowiec, mający za sobą udany pobyt w „Bawarczykach”.

Ten fakt nie będzie miał zapewne większego znaczenia dla samego gracza bo ten, za pośrednictwem swojego agenta, nie ukrywał fascynacji przede wszystkim zespołem „Królewskich”.

W tej sytuacji przejście do konkretów ze strony Realu Madryt może w istotny sposób zwiększyć ich szanse na sprowadzenie 22-letniego skrzydłowego.

Na razie utytułowany klub ma inne ofensywne priorytety, ale wdrożenie planu B w osobie reprezentanta Gruzji wydaje się wielce atrakcyjne.

Kwaracchelia zdążył zanotować trzy trafienia i pięć asyst w 15 występach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy