POTWIERDZONE: Berardi wyceniony

POTWIERDZONE: Berardi wyceniony
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

Dyrektor wykonawczy Sassuolo, Giovanni Carnevali, przyznał, że klub jest gotowy wysłuchać ofert za Domenico Berardiego.

Skrzydłowy trafił do Sassuolo jeszcze w czasach młodzieżowych. Przez jakiś czas jego karta zawodnicza należała do Juventusu, ale ostatecznie pełne prawa do gracza wykupili „Neroverdi”. Mistrzowie Włoch chcieli sprowadzić utalentowanego Włocha, lecz ten wolał pozostać w mniejszym klubie, by mieć pewność regularnych występów.

Media nieustannie łączą 23-latka z transferem do lepszego zespołu, a do transferu może dojść nawet tego lata. Sassuolo jest gotowe na sprzedaż swojej gwiazdy, lecz dyrektor Carnevalli podkreśla, że konieczne będzie przedstawienie odpowiedniej oferty. Potwierdza też, że pojawiło się konkretne zainteresowanie byłym młodzieżowym reprezentantem Italii.

- Roma prawdopodobnie rozmawiała z przedstawicielami Berardiego, ale my nigdy niczego nie otrzymaliśmy. Rozmawialiśmy z nimi wcześniej i przekazaliśmy nasze oczekiwania - powiedział Carnevali w rozmowie z „Corriere dello Sport”.

- Nie wykazujemy szczególnej chęci jego sprzedaży, ponieważ oddaliśmy już Politano. Ale kiedy pojawi się oferta, będziemy musieli ją rozważyć. Jeśli jednak za Politano otrzymaliśmy 28 milionów euro, Berardi nie jest tańszy, również kosztuje około 30 milionów. Ktokolwiek może wydać takie pieniądze, może się zgłosić. Na ten moment wymiana zawodników nas nie interesuje. Dokonaliśmy kilku inwestycji w młodych graczy, więc nie potrzebujemy kolejnych.

- Jeśli Berardi będzie chciał odejść, postaramy się go uszczęśliwić, ale muszą nadarzyć się ku temu warunki. Mamy już połowę lipca. Z całym szacunkiem dla innych klubów, ale gdyby ktoś chciał złożyć ofertę, musi być ona poważna, interesująca pod względem finansowym i musi przyjśc w ciągu najbliższych kilku dni. Nie musimy go sprzedawać, mamy nadzieję, że zostanie, ale zobaczymy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy