POTWIERDZONE: Dawid Kort o krok od zmiany klubu

POTWIERDZONE: Dawid Kort o krok od zmiany klubu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Pogoń Szczecin

Dawid Kort powinien wkrótce zasilić szeregi Wisły Kraków.

Ofensywny pomocnik otrzymał przed paroma tygodniami „zielone światło” od przedstawicieli Pogoni Szczecin na poszukiwanie nowego pracodawcy i wiele na to wskazuje, że udało mu się go szybko znaleźć, ponieważ właściciele „Portowców” wyrazili zgodę na odbycie przez zawodnika testów medycznych w ekipie z województwa małopolskiego.

Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, to piłkarz w nadchodzących rozgrywkach będzie bronił barw „Białej Gwiazdy”.

Dawid Kort w niedawno zakończonych rozgrywkach nie prezentował się najlepiej i zdobył zaledwie dwie bramki oraz zanotował jedną asystę w 22 rozegranych meczach. Na dodatek w trakcie sezonu podpadł władzom klubu wraz z kilkoma innymi piłkarzami oraz członkami sztabu szkoleniowego i w efekcie został ukarany odebraniem miesięcznego wynagrodzenia (więcej - TUTAJ).

Trudną sytuację 23-letniego zawodnika postanowiła wykorzystać Wisła, która przejawiała już zainteresowanie usługami pomocnika w trakcie sezonu 2016/2017. Wówczas nie udało się jej przekonać drużyny ze Szczecina do sprzedaży ich piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy