POTWIERDZONE: Manchester United negocjował transfer Jadona Sancho

POTWIERDZONE: Manchester United negocjował transfer Jadona Sancho fot. Borussia Dortmund
Rafał Bajer
Źródło: Amazon | Sky Sports

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc potwierdził, że Manchester United zgłaszał się po Jadona Sancho.

Kluby coraz chętniej otwierają się na kibiców nie tylko w mediach społecznościowych, ale również poprzez zapraszanie ekip telewizyjnych, które tworzą całe dokumenty na temat ich codziennej działalności. Tak niedawno uczynił Juventus we współpracy z Netflixem, a nie inaczej jest z Borussią Dortmund, która uchyliła swoje drzwi dla Amazona. Tego typu materiały to jednak nie tylko okazja, by podpatrywać przygotowania piłkarzy do poszczególnych etapów sezonu.

Niegdyś dyrektor wykonawczy BVB Hans-Joachim Watzke wyjawił, że po Jadona Sancho zgłaszał się wielki klub z Anglii. Dość enigmatyczną wypowiedź we wspomnianym dokumencie rozszerzył Michael Zorc, który otwarcie przyznał, że prowadzone były rozmowy w sprawie przenosin utalentowanego skrzydłowego do Manchesteru United.

- Najgorętszym tematem był Sancho w Manchesterze United - powiedział Michael Zorc.

Jak się jednak okazuje, transfer z góry był skazany na porażkę. „Die Borussen” ani myśleli o oddawaniu swojej gwiazdy, a sam 19-latek również niezbyt chciał wracać do ojczyzny, gdzie już raz odmówiono mu regularnej gry.

- Odbyło się kilka spotkań, dyskutowaliśmy zarówno z klubem, jak i z agentem Jadona. Z tego co udało mi się dowiedzieć, jego agent powiedział im, że niezależnie od tego, ile wyłożą pieniędzy, my i tak nie zgodzimy się na transfer. Piłkarz również nie chce od nas odchodzić.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy