POTWIERDZONE: Moses opuszcza Fenerbahçe. Czeka na podpis Conte?!

POTWIERDZONE: Moses opuszcza Fenerbahçe. Czeka na podpis Conte?! fot. Chelsea FC
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fanatik

Victor Moses przyznał otwarcie, że nie będzie w nowym sezonie reprezentował barwy Fenerbahçe.

Nigeryjczyk po objęciu Chelsea przez Maurizio Sarriego stracił mocną pozycję w drużynie i został zmuszony do opuszczenia szeregów „The Blues” w trakcie zimowego okienka transferowego.

Doświadczony piłkarz nie narzekał na brak zainteresowania, ale ostatecznie zdecydował się zaakceptować propozycję ekipy ze Stambułu, gdzie przeniósł się na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia.

Pierwszym celem Mosesa w nowym otoczeniu było uzyskanie możliwości regularnych występów, aby następnie pomóc utytułowanemu zespołowi... utrzymać się na poziomie Süper Lig.

28-letniemu zawodnikowi udało się zrealizować ten plan za sprawą trzynastu rozegranych meczów i trzech zdobytych goli, ale jak sam przyznał nie zamierza dalej kontynuować kariery w Fenerbahçe.

- Doznałem tutaj bardzo przyjemnego doświadczenia, ale mogę już teraz zapewnić, że nie będę tutaj grał w kolejnym sezonie. Opuszczam zespół i chcę rozpocząć nową przygodę - powiedział Nigeryjczyk.

Wiele na to wskazuje, że kolejnym pracodawcą wszechstronnego piłkarza zostanie Inter Mediolan, gdzie wkrótce na ławce trenerskiej zasiądzie Antonio Conte. Włoch bardzo często korzystał z usług Mosesa w Chelsea i uczynił z niego jedną z kluczowych postaci w swojej układance.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy