POTWIERDZONE: Negocjacje w sprawie Stępińskiego

2017-08-22 15:21:28; Aktualizacja: 6 lat temu
POTWIERDZONE: Negocjacje w sprawie Stępińskiego Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Topgoal I Twitter

Mariusz Stępiński może przenieść się niebawem do Włoch.

O możliwej przeprowadzce napastnikaNantes na Półwysep Apeniński poinformowała agencja Topgoal.„Mariusz Stępiński - Chievo Verona? Prezes Kita otrzymał ofertęz Włoch, negocjacje pomiędzy klubami rozpoczęte...” - czytamy naTwitterze. Można przypuszczać, że sprawa jest naprawdę konkretna,ponieważ przedstawiciele piłkarzy rzadko informują o negocjacjachw ich wstępnej fazie.


Stępiński został zawodnikiem Nantesw zeszłym roku. Ruch Chorzów otrzymał wtedy za niego dwa milionyeuro. Od tamtej pory trzykrotny reprezentant Polski rozegrał 21spotkań w Ligue 1. Strzelił w nich cztery gole i zaliczył tylesamo asyst. Do tego dorzucił trzy trafienia w rodzimych pucharach.


O tym, że Stępiński może tego latazmienić barwy klubowe spekulowało się już jakiś czas temu. Wpewnym momencie w mediach pojawiły się informacje, że mógłby onwrócić do Polski, a konkretnie do Lechii Gdańsk.


Jeśli chodzi o Chievo, włoski zespółzakończył poprzedni sezon na czternastym miejscu w tabeli Serie A.Nowe rozgrywki rozpoczął z kolei od wygranej 2:1 z Udinese. Całkiemniedawno do Werony przeniósł się inny Polak - Paweł Jaroszyński.