POTWIERDZONE: Nowy klub Sneijdera!

POTWIERDZONE: Nowy klub Sneijdera! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: BeIN Sports

Wesley Sneijder w najbliższych dniach powinien związać się umową z katarską Al-Gharafą.

Na łamach „BeIN Sports” kierownik Al-Gharafy, Bülent Uygun, opowiedział o planach transferowych zarządzanego przez siebie zespołu. To, co było najciekawsze w jego wypowiedzi, to kwestia transferu Wesleya Sneijdera, który w najbliższych dniach ma związać się z katarskim klubem.

- Porozumieliśmy się ze Sneijderem w sprawie półtorarocznego kontraktu. W niedzielę przylecimy po niego do Francji prywatnym samolotem. To jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie, dlatego da Katarowi wiele pod względem jakości piłkarskiej – powiedział Uygun.

Holenderski zawodnik w ostatnich dniach był łączony przede wszystkim z przenosinami do Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Według działacza Al-Gharafy to tylko częściowo prawda: „Sneijder miał ochotę na transfer do Kataru. Nie zaakceptował propozycji, jakie otrzymał z Chin i Stanów Zjednoczonych. Sneijder powiedział podczas negocjacji, że Katar to najpiękniejszy kraj na Bliskim Wschodzie. Ponadto chce zostać idolem na innym kontynencie”.

Bülent Uygun, który pochodzi z Turcji wypowiedział się również na temat chęci sprowadzenia do Kataru swoich rodaków. Początkowo miał on zamiar zakontraktować Ardę Turana, ale teraz wie, że jest to właściwie niemożliwe. Zawodnik Barcelony otrzymuje wiele ofert z Francji i Chin. Według niego to najbardziej prawdopodobne kierunki, choć interesujący jest również Başakşehir, czyli lider tureckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy