POTWIERDZONE: Nowy klub Sneijdera!

POTWIERDZONE: Nowy klub Sneijdera! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: BeIN Sports

Wesley Sneijder w najbliższych dniach powinien związać się umową z katarską Al-Gharafą.

Na łamach „BeIN Sports” kierownik Al-Gharafy, Bülent Uygun, opowiedział o planach transferowych zarządzanego przez siebie zespołu. To, co było najciekawsze w jego wypowiedzi, to kwestia transferu Wesleya Sneijdera, który w najbliższych dniach ma związać się z katarskim klubem.

- Porozumieliśmy się ze Sneijderem w sprawie półtorarocznego kontraktu. W niedzielę przylecimy po niego do Francji prywatnym samolotem. To jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie, dlatego da Katarowi wiele pod względem jakości piłkarskiej – powiedział Uygun.

Holenderski zawodnik w ostatnich dniach był łączony przede wszystkim z przenosinami do Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Według działacza Al-Gharafy to tylko częściowo prawda: „Sneijder miał ochotę na transfer do Kataru. Nie zaakceptował propozycji, jakie otrzymał z Chin i Stanów Zjednoczonych. Sneijder powiedział podczas negocjacji, że Katar to najpiękniejszy kraj na Bliskim Wschodzie. Ponadto chce zostać idolem na innym kontynencie”.

Bülent Uygun, który pochodzi z Turcji wypowiedział się również na temat chęci sprowadzenia do Kataru swoich rodaków. Początkowo miał on zamiar zakontraktować Ardę Turana, ale teraz wie, że jest to właściwie niemożliwe. Zawodnik Barcelony otrzymuje wiele ofert z Francji i Chin. Według niego to najbardziej prawdopodobne kierunki, choć interesujący jest również Başakşehir, czyli lider tureckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy