POTWIERDZONE: Oferta za Grosickiego. Są komplikacje

POTWIERDZONE: Oferta za Grosickiego. Są komplikacje
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bursasporluyuz.org

Prezydent Bursasporu wypowiedział się na temat transferu Kamila Grosickiego.

Reprezentant Polski już od jakiegoś czasu jest łączony z przenosinami z Hull City do tureckiego klubu. Co prawda w niedzielę Mateusz Borek poinformował, że Grosicki jest bliżej transferu do Panathinaikosu, ale wcześniej zarówno polskie, jak i tureckie media podawały, że może on trafić właśnie do Bursasporu.

Starania o polskiego skrzydłowego potwierdził jego prezydent, Ali Ay.

- Zaoferowaliśmy 300 tysięcy euro płatne w dwóch ratach: 150 tysięcy teraz i 150 tysięcy w przyszłym roku. Propozycja została zaakceptowana, ale później Hull zaczęło domagać się 300 tysięcy płatnych od razu. Powiedziałem, że możemy przelać 150 tysięcy teraz i kolejne 150 po miesiącu - przyznał działacz, dając do zrozumienia, że sprawa transferu wyhamowała.

Tureckie media, przytaczając wypowiedź szefa Bursasporu, nie podkreśliły, o jaki transfer chodzi - wypożyczenie czy definitywną przeprowadzkę. Wcześniej „Przegląd Sportowy” informował, że Turcy chcą wypożyczyć Grosickiego, ale nie brakowało również doniesień o natychmiastowym transferze definitywnym. Niezbyt wysoka kwota wskazuje jednak na to pierwsze.

Po trzech kolejkach tureckiej ekstraklasy Buraspor ma na koncie dwa punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy