POTWIERDZONE: Olkowski znalazł nowy klub

POTWIERDZONE: Olkowski znalazł nowy klub
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Jak pisze „Przegląd Sportowy”, Paweł Olkowski będzie zawodnikiem Gazisehiru Gaziantep.

29-letni prawy obrońca w środę ma podpisać kontrakt z tureckim klubem, który będzie ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Przenosiny Olkowskiego do Gazisehiru potwierdził na łamach „Przeglądu Sportowego” agent 13-krotnego reprezentanta Polski, Daniel Weber. - Paweł mógł zostać w Championship, ale uznaliśmy, że oferta i projekt Gazisehiru jest na tyle ciekawy, żeby do niego dołączyć - przyznał menedżer.


Olkowski przez ostatni rok bronił barw Boltonu Wanderers. W minionym sezonie Polak wybiegał 37 razy na murawy Championship, notując dwa trafienia i trzy asysty. Bolton nie zdołał utrzymać się na drugim angielskim szczeblu. Pod koniec sezonu jego piłkarze zaczęli protestować z uwagi na zaległości w wypłatach i Olkowski się z nim pożegnał.


Przez pewien czas spekulowało się na temat jego powrotu do Polski i transferu do Lecha Poznań, ale póki co defensor przeniesie się do Turcji. Gazisehir przystąpi do rozgrywek tamtejszej ekstraklasy jako beniaminek.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy