POTWIERDZONE: Paulo Fonseca usłyszał wyrok. „Mam czyste sumienie”
2024-12-30 06:38:12; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Paulo Fonseca został zwolniony przez AC Milan – tak przynajmniej przyznał sam trener w rozmowie z reportem Sky Sport Italia.
AC Milan w niedzielny wieczór rozczarował swoją publiczność. Po raz kolejny w grudniu stracił punkty. Po zwycięstwie nad Hellasem Verona przed własną publicznością potknął się na Romie.
Wynik spotkania został ustalony już w 23. minucie. Na gola Tijjaniego Reijndersa odpowiedział Paulo Dybala.
Jeszcze podczas konferencji prasowej po ostatnim gwizdku Fonseca nie potwierdził, aby poznał stanowisko dotyczące swojej przyszłości od władz klubu.Popularne
 
Co innego słychać było z ust Portugalczyka podczas opuszczania San Siro. Gdy jeden z dziennikarzy Sky Sport Italia dopytał o tę kwestię, wyszło na to, że 51-latek jest już pogodzony z losem i szykuje się do wyprowadzki.
– To prawda (że został zwolniony). Takie już jest życie. Moje sumienie jest czyste. Zrobiłem wszystko, co mogłem – oznajmił, siedząc w aucie.
#Fonseca conferma l'esonero: "Sono uscito dal #Milan"@allmilanit pic.twitter.com/AIesrLNJTS
— Giovanni D'Elia (@GiovanniDElia11) December 29, 2024
Teraz pozostaje czekać na oficjalne stanowisko klubu. Powinniśmy je poznać już w poniedziałek. Na miejsce Fonseki typowany jest Sergio Conceição.
„Rossoneri” latem podziękowali za współpracę Stefano Piolemu. Pod wodzą dotychczasowego szkoleniowca wygrali połowę z 24 meczów, odnosząc także po sześć remisów i porażek.
W przeszłości trener najwięcej sukcesów osiągnął w Szachtarze Donieck. Szatnią zarządzał również między innymi w Lille, Romie, Bradze oraz FC Porto.
Siedmiokrotni triumfatorzy Pucharu Europy wracają do rywalizacji już 3 stycznia. W półfinale o Superpuchar Włoch w Rijadzie stawią czoła Juventusowi.












![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/170x113/kamil-grosicki.jpg)


![Michał Skóraś dał popis. Prawie doprowadził do bójki i potem... zaliczył trzy asysty [WIDEO]](img/photos/111270/170x113/michal-skoras.jpg)




![Rewanż udany! Pogoń Szczecin z awansem do 1/8 finału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/112173/90x60/kamil-grosicki.jpg)


![Michał Skóraś dał popis. Prawie doprowadził do bójki i potem... zaliczył trzy asysty [WIDEO]](img/photos/111270/90x60/michal-skoras.jpg)




