POTWIERDZONE: Śląsk Wrocław zbliża się do zmian właścicielskich

POTWIERDZONE: Śląsk Wrocław zbliża się do zmian właścicielskich fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jacek Sutryk [Twitter]

Śląsk Wrocław jest w tracie procesu prywatyzacji, co potwierdził na Twitterze prezydent miasta Jacek Sutryk w odpowiedzi na jeden z wpisów. Wkrótce można spodziewać się więcej informacji w tej sprawie.

Śląsk Wrocław w poprzednim sezonie praktycznie do samego końca musiał drżeć o utrzymanie. Z odsieczą przyszedł wtedy Jacek Magiera, który zapewnił tej ekipie ligowy byt.

Bieżące rozgrywki to już popis „Wojskowych”, którzy na obecnym etapie przewodzą tabeli Ekstraklasy.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i kto wie, czy obecna dyspozycja nie zaprowadzi Śląska Wrocław do walki nawet o mistrzostwo kraju.

Na razie w klubie tonują jednak nastroje. Tym bardziej że ten jest w procesie prywatyzacji, a co za tym idzie, zmiany właściciela. Miasto chce się bowiem pozbyć większościowego pakietu udziałów.

Rozmowy trwają i wkrótce można spodziewać się nowych wieści w sprawie, co zasugerował na Twitterze prezydent miasta, Jacek Sutryk na odpowiedź jednego z dziennikarzy.

„Panie Piotrze, jesteśmy w trakcie procesu prywatyzacyjnego. Prowadzi go mój pierwszy zastępca Jakub Mazur. A może zaprosi Pana na wywiad i opowie dokładnie, w którym miejscu jesteśmy? Miłego wieczoru, Jacek Sutryk” - napisał.

Do tej pory z kupnem klubu łączono firmę Westminster.

Następny mecz lidera Ekstraklasy już 27 listopada. Wtedy przyjdzie zmierzyć się z Radomiakiem Radom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy