POTWIERDZONE: Tottenham musi szukać dalej. Następny kandydat odmówił przejęcia zespołu

POTWIERDZONE: Tottenham musi szukać dalej. Następny kandydat odmówił przejęcia zespołu fot. Megha Kanchan / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Algemeen Dagblad

Arne Slot poinformował o pozostaniu na stanowisku szkoleniowca Feyenoordu Rotterdam. Tym samym Tottenham musi się rozejrzeć za kimś innym.

Przedstawiciele londyńskiego zespołu zakończyli w drugiej części sezonu współpracę z Antonio Conte i rozpoczęli poszukiwania jego docelowego następcy, obierając sobie za cel zatrudnienie Juliana Nagelsmanna.

W międzyczasie starania o niego rozpoczęła także Chelsea. Z tego powodu „Koguty” zaczęły rozważać inne opcje, ale bez spodziewanego efektu. W związku z tym z zadowoleniem przyjęły wieści o fiasku rozmów Niemca z lokalnym przeciwnikiem.

Ich radość nie trwała jednak długo, ponieważ 35-letni trener nie wyraził zainteresowania wyzwaniem w Tottenhamie.

Taki obrót spraw spowodował wysunięcie na czoło kandydatury Arne Slota z Feyenoordu Rotterdam, ale i jemu nie będzie dane zaliczyć przeprowadzki do Premier League, o czym poinformował otwarcie na łamach „Algemeen Dagblad”.

- Wiele słyszałem o zainteresowaniu mną innych klubów. Jestem wdzięczny za uznanie, jakie to wyraża, ale moim życzeniem jest pozostanie w Feyenoordzie i dalsze budowanie go na fundamencie, który został postawiony w ciągu ostatnich dwóch lat - przyznał szkoleniowiec.

- Nie ma rozmów transferowych, a wczorajsza dyskusja dotyczyła tylko możliwego przedłużenia kontraktu. Wszystkie rozmowy z Feyenoordem koncentrują się na tym. Nie mogę się doczekać nowego sezonu - dodał odnośnie ostatniego spotkania agentki Rafaeli Pimenty z kierownictwem ekipy z Rotterdamu, które w mediach zostało odczytane jako zapowiedź wykupienia jego umowy przez Tottenhamu.

Arne Slot przejął stery nad holenderską drużyną przed startem sezonu 2020/2021.

W dobiegających końca zmaganiach wywalczył z nią mistrzostwo kraju, dające przepustkę do gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Jego obecna umowa z Feyenoordem Rotterdam obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy