POTWIERDZONE: Wisła Kraków nie ukarze Małeckiego

POTWIERDZONE: Wisła Kraków nie ukarze Małeckiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Krakowska

Patryk Małecki złożył w środę wyjaśnienia przed komisją dyscyplinarną klubu w sprawie jego wypowiedzi meczu sparingowym z Piastem Gliwice. Na razie nie zostanie ukarany.

29-letni zawodnik jest w ostatnim czasie niezadowolony ze swojej obecnej pozycji w zespole i po spotkaniu towarzyskim z Piastem Gliwice (2:0), w którym strzelił bramkę oraz zanotował asystę, postanowił wyżalić się mediom i stwierdził, że nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu drużyny ze względu na sprawy pozasportowe (więcej  - TUTAJ).

Przedstawiciele Wisły Kraków zdecydowali się zareagować na te słowa i wezwali piłkarza do złożenia wyjaśnień przed komisją dyscyplinarną klubu. Małecki pojawił się w środę przed władzami „Białej Gwiazdy” i wytłumaczył się z całego zajścia.

Ekipa z województwa małopolskiego wysłuchała zawodnika i na razie postanowiła go nie karać.

- Mogę potwierdzić, że Patryk Małecki stawił się na spotkaniu z władzami naszego klubu. Na razie nie zostały w tej sprawie podjęte żadne decyzje. Będzie jednak ona miała swój ciąg dalszy - powiedziała Olga Tabor-Leszko, rzeczniczka Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy