Szczery Małecki. Nie wyklucza odejścia z Wisły Kraków!

10 miesięcy temu Szczery Małecki. Nie wyklucza odejścia z Wisły Kraków!
fot. FotoPyk

Patryk Małecki wypowiedział się na temat swojej sytuacji w Wiśle Kraków.

29-letni zawodnik w ostatnim czasie rzadzko pojawia się na murawie. Biorąc pod uwagę osiem ostatnich spotkań ligowych „Białej Gwiazdy”, Małecki zanotował dwa występy. W tym czasie Joan Carrillo tylko raz wystawił go w wyjściowym składzie swojego zespołu (mecz z Lechią Gdańsk, 1:1).

W sobotę Małecki zagrał w sparingu Wisły z Piastem Gliwice. Ośmiokrotny reprezentant Polski wszedł na murawę w miejsce kontuzjowanego Kamila Wojtkowskiego. Skrzydłowy zanotował gola i asystę, a „Biała Gwiazda” wygrała 2:0. Ciekawej wypowiedzi 29-latek udzielił właśnie po tym spotkaniu.

- Myślę, że w moim odsunięciu nie chodzi o sprawy sportowe. Sam nie wiem do końca, o co chodzi. Nie było momentu, w którym mogłem trenerowi podpaść. Kiedyś robiłem różne głupoty i wiem, że źle się zachowywałem. Teraz staram się robić, co w mojej mocy. Ciężko trenowałem. Nie podpadłem trenerowi, ani nikomu - cytuje słowa Małeckiego na temat ostatnich tygodni „Przegląd Sportowy”.

- Nie będę oszukiwał, nie jestem zawodnikiem, który jest zadowolony z tego, że siedzi na trybunach i zarabia - jak na polskie warunki - bardzo dobre pieniądze. Jeśli nic się nie zmieni, będę chciał odejść i grać. Chcę znowu odzyskać radość z gry. Jeśli nie tu, to gdzie indziej. Mam ważny kontrakt, ale jeśli nie będę grał, nic mnie tu nie trzyma - dodał doświadczony piłkarz.

Dodajmy, że Kontrakt Małeckiego z Wisłą jest ważny do 30 czerwca 2020 roku.  ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Patryk Małecki Wisła Kraków
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.