Poważna kontuzja Gradela

Poważna kontuzja Gradela
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sky Sports

Max-Alain Gradel nie zagra przez blisko pół roku. To jednak nie jedyny kadrowy problem Eddiego Howe'a.

Bournemouth długo nie nacieszyło się ze swojego nowego nabytku, który przyszedł do beniaminka Premier League za dziesięć milionów euro z Saint-Étienne.

Napastnik nabawił się kontuzji, która wykluczy go z gry na dłuższy okres. W sobotnim meczu z Leicester musiał on opuścić wcześniej boisko, teraz okazało się, że naderwał on więzadła krzyżowe.

To nie jedyny kłopot drużyny Artura Boruca. Jak się okazuje, również Tyrone'a Mingsa może czekać przerwa. Sztab szkoleniowy czeka teraz na wyniki badań kolana zawodnika, który latem został sprowadzone za rekordowe ponad 11 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy