Poważny kandydat na następcę Lucasa Hernándeza w Atlético Madryt

Poważny kandydat na następcę Lucasa Hernándeza w Atlético Madryt
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Francesc Aguilar

Atlético Madryt chce pozyskać Domagoja Bradaricia z Hajduka Split, poinformował Francesc Aguilar z "Mundo Deportivo".

Kilka dni temu Bayern Monachium poinformował opinię publiczną o letnim transferze Lucasa Hernándeza. Hiszpanie zarobią na tej transakcji 80 milionów euro, czyli kwotę zapisaną w klauzuli. Część tej sumy ma zostać przeznaczona na następcę Francuza.

Lukę po 23-latku ma załatać Chorwat Domagoj Bradarić. Według ostatnich doniesień transakcja powinna pochłonąć dziesięć milionów euro.

Lewy defensor jest wychowankiem Hajduka Split. W tym sezonie zaczął grać regularnie w rodzimej lidze i niemalże z marszu zainteresował swoją osobą skautów największych zagranicznych ekip, co prawdopodobnie poskutkuje letnią przeprowadzką.

19-latek rozegrał w tym sezonie 13 spotkań w lidze chorwackiej. Na jego dorobek składają się dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy