Powstanie film o Barcelonie?! Klub zbliża się do nawiązania współpracy z Hollywood

Powstanie film o Barcelonie?! Klub zbliża się do nawiązania współpracy z Hollywood
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cadena SER | Sport

FC Barcelona przybliża się do realizacji swojego długoletniego planu o nawiązaniu współpracy z Hollywood i trafieniu na wielki ekran - uważa „Cadena SER”.

Przedstawiciele „Dumy Katalonii” na długo przed nastaniem pandemii koronawirusa zaczęli snuć marzenia o nakręceniu pełnometrażowego filmu o ich klubie, który mógłby trafić na ekrany kin.

W tym celu dyrektorzy ekipy z Camp Nou nawiązali wstępny kontakt z wysoko postawionymi osobami w Hollywood w celu wybadania ich zainteresowania realizacją takiego wielkiego przedsiewzięcia.

Ci mieli w entuzjastyczny sposób odnieść się do ich projektu zakładającego stworzenie wokół Barcelony czegoś na kształt piłkarskiego świata Disneya i do momentu podania się do dymisji zarządu prowadzili z nim rozmowy na temat rozpoczęcia wzajemnej współpracy, która miałaby polegać na przejęciu części własności do Barca Studios i innych powiązanych z inwestycją podmiotów w celu nakręcenia między innymi filmu o utytułowanym klubie.

Wstępne wyliczenia niedawnych władz „Dumy Katalonii” zakładały zgarnięcie z tego tytułu nawet 200 milionów euro.

Obecnie całe rozmowy zostały zawieszone i być może zostaną wznowione po wyborze nowego prezydenta zespołu, o ile on i jego współpracownicy będą zainteresowani kontynuowaniem prac rozpoczętych przez Josepa Marię Bartomeu.

Więcej na temat: FC Barcelona Hollywood Film Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy