Poznaliśmy pierwszego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata! [WIDEO]

Poznaliśmy pierwszego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata! [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: OFC Champions League

Klubowe Mistrzostwa Świata odbędą się pomiędzy 8 a 18 grudnia, ale już poznaliśmy pierwszy zespół, których w nich zagra.

Dzisiaj rano w Auckland rozegrano finał Ligi Mistrzów Oceanii. Zgodnie z przewidywaniami faworyt Auckland City pewnie pokonał Team Wellington. Oba kluby wywodzą się z Nowej Zelandii, pierwszy jest liderem tabeli tamtejszej ligi, drugi zajmuje trzecie miejsce.

Zawody tego dnia zdominował Micah Lea'alafa (Wyspy Salomona), strzelając dwie bramki i raz asystując. Tym samym Auckland City mogło się cieszyć z triumfu 3-0 i obrony trofeum.

WIDEO:


Jeszcze w kwietniu (27.04) poznamy najlepszy zespół strefy CONCACAF, natomiast w maju odbędzie się finał europejskiej Ligi Mistrzów.

W Klubowych Mistrzostwach Świata uczestniczy sześć drużyn ze wszystkich kontynentów oraz gospodarz z Japonii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Linetty może odejść z Sampdorii. Polak na szczycie listy życzeń, w grę wchodzi 10 milionów euro Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! Lech Poznań oferuje aż milion euro za pomocnika?! OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Król strzelców pierwszej ligi w Ekstraklasie OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską OFICJALNIE: Casillas zakończył karierę piłkarską Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań Muhar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy