Premier League: 10 najczęściej trollowanych piłkarzy na Twitterze

Premier League: 10 najczęściej trollowanych piłkarzy na Twitterze
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

ESPN przedstawił ciekawą listę najczęściej trollowanych przez kibiców piłkarzy grających w Premier League.

Kibice lubią żartować sobie i szydzić z zawodników. ESPN postanowiło przyjrzeć się wpisom na Twitterze dotyczącym graczy rywalizujących na co dzień w Premier League. Przeanalizowany został okres między 6 sierpnia a 15 września.

Z badania wynika, że najczęściej trollowanym (nie podano szczegółowych kryteriów) przez kibiców zawodnikiem z ligi angielskiej jest Marcus Rashford z Manchesteru United. Jak czytamy, 28,5 procenta wiadomości na jego temat jest negatywna. Za napastnikiem znalazł się duet z Manchesteru City - Raheem Sterling (24,7 procenta) oraz Gabriel Jesus (22 procent).

W dziesiątce są jeszcze m.in. Harry Kane, Dele Alli, Mesut Özil oraz David Luiz.

Piłkarze z Premier League najczęściej trollowani na Twitterze:


Lista sporządzona przez ESPN


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy