Premier League: Bohater rekordu transferowego już strzela!

Premier League: Bohater rekordu transferowego już strzela!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Transfery.info

Gianelli Imbula strzelił swoją pierwszą bramkę w Stoke City.

Francuz stał się w ostatnim zimowym oknie bohaterem rekordowej transakcji "The Potters", bowiem zapłacono za niego 18,3 miliona funtów. Teraz pomocnik zaczyna spłacanie tej kwoty.

Swojego debiutu w nowych barwach Imbula doczekał się 6 lutego w meczu z Evertonem. W ostatnią sobotę natomiast zagrał z Bournemouth i strzelił nawet bramkę. Dzięki jego trafieniu Stoke triumfowało 3-1, przerywając serię pięciu przegranych meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy