Premier League: Danny Ings przygotowuje się do letniego transferu. Chce grać w Lidze Mistrzów

Premier League: Danny Ings przygotowuje się do letniego transferu. Chce grać w Lidze Mistrzów fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Southampton liczy na pozostanie Danny’ego Ingsa, ale wygląda na to, że 28-latek ma już inne plany. Atakującemu marzą się bowiem ponowne występy w Lidze Mistrzów - donosi „The Telegraph”.

Trzykrotny reprezentant Anglii to obecnie jeden z kluczowych graczy w układance Ralpha Hasenhüttla. Nic więc dziwnego, że zważywszy na wygasającą umowę napastnika latem 2022 roku, austriacki menedżer publicznie zachęca swojego podopiecznego do przedłużenia współpracy ze „Świętymi”.

Według „The Telegraph” klub jest przygotowany do ogromnego wysiłku finansowego, aby zatrzymać Danny’ego Ingsa. Chce uczynić go najlepiej opłacanym piłkarzem w swojej historii, oferując mu czteroletni kontrakt, ale on sam na razie wstrzymuje się ze złożeniem podpisu na dokumentacji.

Zdaniem powyższego źródła jest tak, ponieważ Danny Ings marzy o ponownej grze w Lidze Mistrzów. W związku z tym zamierza poczekać do najbliższego lata i liczy, że wówczas zgłosi się po niego ekipa, która zapewni mu występy w najbardziej prestiżowych rozgrywkach europejskich. Ponad finanse stawia on zatem wysokie ambicje.

Na razie nie wiadomo, gdzie mógłby trafić 28-latek. Zważywszy jednak na fakt, że jest on cenionym napastnikiem w Premier League, ze znalezieniem pracodawcy w Anglii nie powinien mieć problemu.

„The Telegraph” zapewnia, że jeśli tylko kluby pokroju Manchesteru United, Liverpoolu czy Manchesteru City rozpoczną poszukiwania sprawdzonego atakującego na Wyspach Brytyjskich, notowania Ingsa będą stały wysoko u wszystkich z nich.

Anglik w bieżących rozgrywkach pojawiał się na murawie 14 razy. W tym czasie zdobył siedem bramek i zanotował trzy asysty. Nim dołączył do „Świętych”, w koszulce „The Reds” uzbierał cztery występy w Lidze Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy