Premier League: Floresa czeka drugie zwolnienie

Premier League: Floresa czeka drugie zwolnienie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Athletic

Według najnowszych wieści zaledwie po 12 meczach w roli menedżera Watfordu Quique Sánchez Flores straci posadę.

Hiszpan we wrześniu objął „Szerszenie”, zastępując na ławce trenerskiej Javiego Gracię. Dla 54-latka był to powrót na Vicarage Road po ponad trzech latach przerwy. Wygląda jednak na to, że wkrótce historia zatoczy koło, a doświadczony menedżer ponownie zostanie zwolniony.

Zespół pod jego dowodzą jak dotąd zanotował tylko dwa zwycięstwa, a to ostatnie przed kilkoma tygodniami w starciu z Norwich City. Szansę na przełamanie fatalnej serii Watford otrzymał wczoraj, lecz koniec końców jej nie wykorzystał, gdyż trzy punkty powędrowały na konto Southampton. W konsekwencji, jak donosi „The Athletic”, dzisiaj Quique Sánchez Flores straci pracę. Wcześniej pożegna się on z piłkarzami.

Były trener takich klubów jak Valencia, Benfica czy Espanyol w tym sezonie poprowadził Watford w dwunastu spotkaniach. Angielska ekipa w tej chwili z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów zamyka tabelę Premier League.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Transferowy poker z Havertzem. Przy stole SZEŚĆ klubów Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Silvio Berlusconi ma chrapkę na Polaka. Kamil Pestka może trafić do Monzy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Kuszczak potwierdził zakończenie kariery. Teraz buduje domy Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu LaLiga: Pierwszy klub ze zgodą na wpuszczenie kibiców. I to od razu na 33% pojemności stadionu Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna Bundesliga: Sześciu piłkarzy Borussii Dortmund naruszyło zasady sanitarne?! Może ich czekać 14-dniowa kwarantanna FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy