Premier League: Floresa czeka drugie zwolnienie

Premier League: Floresa czeka drugie zwolnienie
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Athletic

Według najnowszych wieści zaledwie po 12 meczach w roli menedżera Watfordu Quique Sánchez Flores straci posadę.

Hiszpan we wrześniu objął „Szerszenie”, zastępując na ławce trenerskiej Javiego Gracię. Dla 54-latka był to powrót na Vicarage Road po ponad trzech latach przerwy. Wygląda jednak na to, że wkrótce historia zatoczy koło, a doświadczony menedżer ponownie zostanie zwolniony.

Zespół pod jego dowodzą jak dotąd zanotował tylko dwa zwycięstwa, a to ostatnie przed kilkoma tygodniami w starciu z Norwich City. Szansę na przełamanie fatalnej serii Watford otrzymał wczoraj, lecz koniec końców jej nie wykorzystał, gdyż trzy punkty powędrowały na konto Southampton. W konsekwencji, jak donosi „The Athletic”, dzisiaj Quique Sánchez Flores straci pracę. Wcześniej pożegna się on z piłkarzami.

Były trener takich klubów jak Valencia, Benfica czy Espanyol w tym sezonie poprowadził Watford w dwunastu spotkaniach. Angielska ekipa w tej chwili z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów zamyka tabelę Premier League.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy