Premier League: Gorące spięcie Antonio Conte z Thomasem Tuchelem również po meczu [WIDEO]

Premier League: Gorące spięcie Antonio Conte z Thomasem Tuchelem również po meczu [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Antonio Conte i Thomas Tuchel spięli się ze sobą w trakcie niedzielnego meczu Premier League pomiędzy Chelsea a Tottenhamem, ale również po ostatnim gwizdku.

W niedzielę pierwszego gola strzeliła Chelsea, której w 19. minucie prowadzenie dał Kalidou Koulibaly, dla którego to pierwszy gol w barwach „The Blues”. Tottenham wyrównał w 68. minucie , gdy do siatki trafił Pierre-Emile Højbjerg. To właśnie po tej bramce doszło do zamieszania pomiędzy Antonio Conte a Thomasel Tuchelem, a więc menedżerami obu ekip. Panowie zostali rozdzieleni.

Co działo się na boisku później? Najpierw gola na 2:1 dla Chelsea strzelił Recce James, który wykończył podanie Raheema Sterlinga. W szóstej minucie doliczonego czasu gry Tottenham wyrównał po raz drugi. Tym razem po trafieniu Harry'ego Kane'a.

Po ostatnim gwizdku menedżerowie ruszyli w swoją stronę, podając sobie ręce. Uścisk dłoni najwyraźniej im się jednak nie spodobał, ponieważ znowu mieli do siebie pretensje. Szamotanina wyglądała na jeszcze bardziej poważną niż ta wcześniejsza i Conte z Tuchelem znowu musieli zostać rozdzieleni.

Remis 2:2 oznacza, że Chelsea i Tottenham mają obecnie w tabeli Premier League po cztery punkty.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy