Premier League: Gorące spięcie Antonio Conte z Thomasem Tuchelem również po meczu [WIDEO]

Antonio Conte i Thomas Tuchel spięli się ze sobą w trakcie niedzielnego meczu Premier League pomiędzy Chelsea a Tottenhamem, ale również po ostatnim gwizdku.

W niedzielę pierwszego gola strzeliła Chelsea, której w 19. minucie prowadzenie dał Kalidou Koulibaly, dla którego to pierwszy gol w barwach „The Blues”. Tottenham wyrównał w 68. minucie , gdy do siatki trafił Pierre-Emile Højbjerg. To właśnie po tej bramce doszło do zamieszania pomiędzy Antonio Conte a Thomasel Tuchelem, a więc menedżerami obu ekip. Panowie zostali rozdzieleni.

Co działo się na boisku później? Najpierw gola na 2:1 dla Chelsea strzelił Recce James, który wykończył podanie Raheema Sterlinga. W szóstej minucie doliczonego czasu gry Tottenham wyrównał po raz drugi. Tym razem po trafieniu Harry'ego Kane'a.

Po ostatnim gwizdku menedżerowie ruszyli w swoją stronę, podając sobie ręce. Uścisk dłoni najwyraźniej im się jednak nie spodobał, ponieważ znowu mieli do siebie pretensje. Szamotanina wyglądała na jeszcze bardziej poważną niż ta wcześniejsza i Conte z Tuchelem znowu musieli zostać rozdzieleni.

Remis 2:2 oznacza, że Chelsea i Tottenham mają obecnie w tabeli Premier League po cztery punkty.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen o krok od wielkiego transferu. 120 milionów euro Victor Osimhen o krok od wielkiego transferu. 120 milionów euro Liverpool wybrał nowego trenera?! Przed chwilą zdobył krajowy puchar Liverpool wybrał nowego trenera?! Przed chwilą zdobył krajowy puchar José Mourinho odrzucił hitową ofertę José Mourinho odrzucił hitową ofertę OFICJALNIE: Athletic Club z szokującym komunikatem. Iker Muniain odchodzi z klubu po 19 latach OFICJALNIE: Athletic Club z szokującym komunikatem. Iker Muniain odchodzi z klubu po 19 latach Debiutant w reprezentacji Polski?! Michał Probierz poleciał na rozmowy Debiutant w reprezentacji Polski?! Michał Probierz poleciał na rozmowy „To jeden z lepszych bramkarzy w Ekstraklasie”. Raków Częstochowa straci nieoszlifowany diament?! „To jeden z lepszych bramkarzy w Ekstraklasie”. Raków Częstochowa straci nieoszlifowany diament?! Adam Buksa przymierzany do gorącego transferu. „Byliby w stanie zapłacić kilka milionów” Adam Buksa przymierzany do gorącego transferu. „Byliby w stanie zapłacić kilka milionów”