Premier League: Jan Bednarek musiał zejść z boiska. Festiwal kontuzji

Premier League: Jan Bednarek musiał zejść z boiska. Festiwal kontuzji fot. Viaplay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jan Bednarek przedwcześnie zakończył udział w meczu Premier League pomiędzy Southampton a Tottenhamem.

Pechowa dla Jana Bednarka okazała się 27. minuta spotkania Southampton z Tottenhamem. Polski środkowy obrońca ucierpiał wtedy we własnym polu karnym podczas starcia o górną piłkę z Cristianem Romero. 26-latek prawdopodobnie został uderzony w żebra. Oszołomiony położył się na murawie.

Defensor wrócił na boisko, ale finalnie w 34. minucie znowu się na nim położył. Piłkarz nie był w stanie kontynuować gry. Wydaje się, że miał problemy z oddychaniem.

Dopiero okaże się, jak poważny jest uraz Bednarka i czy może wyeliminować go z gry w najbliższych meczach reprezentacji Polski. Ta już 24 marca zmierzy się w pierwszym starciu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 z Czechami w Pradze.

Spotkanie Southampton z Tottenhamem jest mało szczęśliwe dla obu ekip. Już w piątej minucie z powodu kontuzji murawę opuścił zawodnik londyńskiej drużyny Richarlison, a jego miejsce zajął Dejan Kulusevski. W ósmej minucie zejść musiał partner Bednarka z linii obrony Armel Bella-Kotchap. W 37. zrobił to z kolei lewy obrońca gości Ben Davies.

Tottenham prowadzi 1:0 po golu Pedro Porro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy