Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO]

Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Jan Bednarek trafił do siatki w meczu z Manchesterem United.

Southampton podejmuje „Czerwone Diabły” na swoim stadionie. W 23. minucie „Święci” wykonywali rzut rożny. Piłkę w pole karne dośrodkował James Ward-Prowse, a najprzytomniej pod bramką MU zachował się Bednarek, który strzałem głową pokonał strzeżącego dostępu do niej Davida de Geę.

Dla Bednarka to pierwszy gol w tym sezonie i jednocześnie jego trzecie trafienie w 74. występie w Premier League.

Dziesięć minut po polskim stoperze De Geę pokonał Ward-Prowse. Angielski pomocnik zrobił to bezpośrednio z rzutu wolnego.

Southampton prowadzi z MU dwiema bramkami, ale przed oboma drużynami jeszcze druga część spotkania.

AKTUALIZACJA: Ostatecznie MU wygrał 3:2.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy