Premier League: Mecz Aston Villa - Newcastle United odwołany [OFICJALNIE]

Premier League: Mecz Aston Villa - Newcastle United odwołany [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Newcastle United

Zaplanowany na piątek mecz Premier League pomiędzy Aston Villą a Newcastle United nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

Spotkanie miało rozpocząć się w piątek o 21:00. Wiadomo już, że tak się nie stanie.

„Kilku zawodników i pracowników Newcastle United zostało poddanych domowej izolacji po otrzymaniu pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa w ostatnich dniach, a nasze centrum treningowe zostało tymczasowo zamknięte w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się go. Z racji tego, że pierwsza drużyna nie jest obecnie w stanie przygotować się do spotkania, klub złożył wniosek do Premier League o przełożenie meczu na Villa Park. Został on zatwierdzony przez zarząd rozgrywek” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Newcastle.

Władze „Srok” podziękowały jednocześnie Aston Villi za zrozumienie.

Niebawem poznamy nowy termin meczu.

Newcastle z dorobkiem 14 punktów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli Premier League. Aston Villa ma na koncie jedno „oczko” więcej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy