Premier League: Meczu Tottenhamu z Fulham dzisiaj nie będzie [OFICJALNIE]

Premier League: Meczu Tottenhamu z Fulham dzisiaj nie będzie [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tottenham

Zaplanowany na środę mecz Premier League pomiędzy Tottenhamem a Fulham nie odbędzie się.

Derby Londynu miały rozpocząć się o 19:00. Właśnie wyjaśniło się, że do tego nie dojdzie.

O przełożenie spotkania apelowały władze Fulham. Wszystko z powodu nowych zarażeń koronawirusem w zespole, a także u innych pracowników klubu. Premier League podjęła ostateczną decyzję w tej sprawie kilkanaście minut temu.

„Cały Tottenham przesyła najlepsze życzenia Fulham. Mamy nadzieję, że wszyscy zarażeni bezpiecznie i szybko wrócą do pełni sił” - napisały „Koguty” w komunikacie.

Nowy termin meczu zostanie ogłoszony w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że w poniedziałek z identycznego powodu odwołano starcie pomiędzy Manchesterem City a Evertonem. Wkrótce okaże się, czy władze Premier League zdecydują się na zawieszenie rozgrywek, co biorą pod uwagę.

Mourinho, nowy król Instagrama: Mecz o 19:00, a my wciąż nie wiemy, czy gramy [WIDEO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy