Premier League pisana Jamesowi Rodríguezowi? Chcą go trzy kluby

Premier League pisana Jamesowi Rodríguezowi? Chcą go trzy kluby
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

„Marca” pisze, że w gronie klubów, którym najbardziej zależy na pozyskaniu Jamesa Rodrígueza, są Arsenal, Everton oraz Wolverhampton Wanderers.

Kontrakt Kolumbijczyka z „Królewskimi” jest ważny do 30 czerwca 2021 roku. Wszystko wskazuje na to, że Real, chcąc uniknąć wolnego transferu ofensywnego pomocnika po kolejnym sezonie, sprzeda go już tego lata. Najbardziej prawdopodobne są przenosiny Jamesa do Premier League, a Arsenal, Everton i Wolverhampton to kluby wykazujące największe zainteresowanie zakontraktowaniem 28-latka.

Za transferem Jamesa do Evertonu przemawia fakt, że „The Toffees” prowadzi Carlo Ancelotti. Panowie współpracowali ze sobą w Realu i Bayernie. W sumie Kolumbijczyk rozegrał pod wodzą włoskiego szkoleniowca 51 spotkań, notując 18 trafień i 19 asyst.

Arsenal jako pierwszy zadeklarował swoje zainteresowanie Jamesem. Działacze „Kanonierów” zawsze byli zresztą fanami jego umiejętności i chętnie widzieliby go w Londynie.

W przypadku Wolverhampton kluczowym spoiwem może okazać się postać Jorge Mendesa - agenta Jamesa, który umieścił już na Molineux Stadium wielu swoich zawodników.

Dołączenie do każdej z wymienionych wyżej ekip ma swoje wady i zalety. Ostateczna decyzja będzie należała do Jamesa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea „Done deal”. Timo Werner w drodze do Chelsea Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Legenda chińskiego futbolu wymazana z internetu Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Cristiano Ronaldo pierwszym piłkarskim miliarderem [Forbes] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Havertz już prawie zaklepany przez Bayern?! [The Independent] Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Legia Warszawa: Vuković potwierdza kolejne kontuzje Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Premier League: Terminarz trzech pierwszych kolejek po wznowieniu rozgrywek [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE] Lech Poznań: Filip Bednarek drugim letnim wzmocnieniem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy