Premier League: Polskie starcie w Anglii. Składy na Southampton - West Ham

Premier League: Polskie starcie w Anglii. Składy na Southampton - West Ham
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton I West Ham

Znamy składy na mecz Premier League pomiędzy Southampton a West Hamem.

„Święci” i „Młoty” sąsiadują ze sobą w tabeli ligi angielskiej. Ci pierwsi plasują się na dziewiątej lokacie z dorobkiem 25 punktów. Londyńczycy zgromadzili ich do tej pory 22.

Od pierwszej minuty na murawie zobaczymy dwóch Polaków - Jana Bednarka (Southampton) oraz Łukasza Fabiańskiego (West Ham).

Przypomnijmy, że na ławce trenerskiej „Świętych” zabraknie dzisiaj Ralpha Hasenhüttla, który jest zarażony koronawirusem.

Początek spotkania o 19:00.

SOUTHAMPTON: McCarthy; Walker-Peters, Stephens, Bednarek, Bertrand, Romeu, Ward-Prowse, Djenepo, Walcott, Adams, Ings.
Ławka: Forster, Salisu, Vokins, Valery, Diallo, Smallbone, Armstrong, Long, Obafemi.

WEST HAM: Fabiański; Fredericks, Dawson, Ogbonna, Cresswell, Rice, Soucek, Lanzini, Fornals, Jarmołenko, Haller.
Ławka: Randolph, Diop, Johnson, Coufal, Noble, Snodgrass, Bowen, Benrahma, Antonio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy