Premier League: Sheffield United pierwszym spadkowiczem [OFICJALNIE]

Premier League: Sheffield United pierwszym spadkowiczem [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Sheffield United straciło matematyczne szanse na utrzymanie w Premier League po porażce poniesionej z Wolverhampton (0:1).

Drużyna z Bramall Lane prezentowała się nadspodziewanie dobrze w charakterze beniaminka w zeszłym sezonie i zakończyła ligowe zmagania na rewelacyjnym dziewiątym miejscu.

Przedstawiciele „Szabli” zdawali sobie doskonale sprawę z faktu, że w trwających rozgrywkach będzie im niezwykle trudno powtórzyć ten wynik, ale jednocześnie spodziewali się wywalczenia spokojnego utrzymania w elicie.

Niestety klub prowadzony do pierwszych dni marca przez Chrisa Wildera i obecnie przez Paula Heckingbottoma, który wcześniej odpowiadał za zespół U-23, prezentował się dużo poniżej oczekiwań i po ostatniej porażce z Wolverhampton stracił już matematyczne szanse na utrzymanie w Premier League.

Sheffield United zgromadziło do tej pory na swoim koncie zaledwie 14 punktów w 32. kolejkach i najprawdopodobniej zakończy trwające zmagania na ostatnim miejscu w tabeli.

***

Premier League: Znamy pierwszego beniaminka. Norwich City wraca do elity [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy