Premier League: Sheffield United pierwszym spadkowiczem [OFICJALNIE]

Premier League: Sheffield United pierwszym spadkowiczem [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Sheffield United straciło matematyczne szanse na utrzymanie w Premier League po porażce poniesionej z Wolverhampton (0:1).

Drużyna z Bramall Lane prezentowała się nadspodziewanie dobrze w charakterze beniaminka w zeszłym sezonie i zakończyła ligowe zmagania na rewelacyjnym dziewiątym miejscu.

Przedstawiciele „Szabli” zdawali sobie doskonale sprawę z faktu, że w trwających rozgrywkach będzie im niezwykle trudno powtórzyć ten wynik, ale jednocześnie spodziewali się wywalczenia spokojnego utrzymania w elicie.

Niestety klub prowadzony do pierwszych dni marca przez Chrisa Wildera i obecnie przez Paula Heckingbottoma, który wcześniej odpowiadał za zespół U-23, prezentował się dużo poniżej oczekiwań i po ostatniej porażce z Wolverhampton stracił już matematyczne szanse na utrzymanie w Premier League.

Sheffield United zgromadziło do tej pory na swoim koncie zaledwie 14 punktów w 32. kolejkach i najprawdopodobniej zakończy trwające zmagania na ostatnim miejscu w tabeli.

***

Premier League: Znamy pierwszego beniaminka. Norwich City wraca do elity [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy