Premier League: Southampton dzisiaj bez Ralpha Hasenhüttla na ławce trenerskiej [OFICJALNIE]

Premier League: Southampton dzisiaj bez Ralpha Hasenhüttla na ławce trenerskiej [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton

Ralph Hasenhüttl nie zasiądzie na ławce trenerskiej w trakcie wtorkowego meczu Premier League pomiędzy Southampton a West Hamem.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez Southampton, w poniedziałek Hasenhüttl otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i został odizolowany od swojego zespołu.

„Ralph będzie zarządzał drużyną w dzisiejszym meczu z domu, pozostając w kontakcie z zespołem i sztabem trenerskim przez całe spotkanie za pośrednictwem łącza wideo i audio” - poinformowały władze „Świętych”.

Southampton podejdzie do wtorkowego meczu, mając na koncie 25 punktów. Taki dorobek daje drużynie Jana Bednarka dziewiąte miejsce w tabeli ligi angielskiej. Dziesiąty West Ham traci do niej trzy „oczka”.

Początek spotkania o 19:00.

Manchester City w tarapatach. Terminarz coraz bardziej napięty

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy