Premier League: Spotkanie Leeds United - Arsenal przerwane zaraz po rozpoczęciu

Premier League: Spotkanie Leeds United - Arsenal przerwane zaraz po rozpoczęciu fot. Matthew Stone / Shutterstock.com
Źródło: Sky Sports

Mecz Premier League pomiędzy Leeds United a Arsenalem został przerwany zaraz po jego starcie.

Spotkanie pomiędzy Leeds United a Arsenalem wystartowało o godzinie 15:00. Zaraz po pierwszym gwizdku zostało jednak przerwane przez arbitra głównego Chrisa Kavanagha. Początkowo nie do końca było wiadomo, w czym jest problem. Menedżer Leeds Jesse Marsch rozmawiał z czwartym sędzią, a opiekun „Kanonierów” Mikel Arteta - ze swoimi piłkarzami. Zawodnicy obu ekip do pewnego momentu pozostawali na murawie, ale z czasem zostali odesłani do szatni.

Jak się okazało, mecz został przerwany z powodu problemów technicznych dotyczących systemu komunikacji między sędziami.

„Gra jest tymczasowo zawieszona, ponieważ przerwa w dostawie prądu na Elland Road powoduje problem z systemem komunikacji sędziowskiej” - napisało Leeds w krótkim komunikacie.

Póki co nie wiadomo, kiedy awaria zostanie naprawiona.

O 15:00 rozpoczęły się trzy inne mecze Premier League. Aston Villa mierzy się z Chelsea, Manchester United z Newcastle United, a Southampton z West Hamem. Na 17:30 zaplanowano hit pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City.

AKTUALIZACJA: Spotkanie Leeds (Mateusz Klich na ławce rezerwowych) z Arsenalem wznowiono o 15:40.