Premier League z kompletem spadkowiczów. Fulham dołączyło do WBA i Sheffield United [OFICJALNIE]

Premier League z kompletem spadkowiczów. Fulham dołączyło do WBA i Sheffield United [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Fulham straciło matematyczne szanse na utrzymanie w Premier League po porażce poniesionej z Burnley (0:2).

„The Cottagers” wzięli przykład z West Bromwich Albion i nie nacieszyli się zbyt długo z powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Tym samym klub z Londynu po zaledwie rocznym pobycie w angielskiej elicie musi pogodzić się ze spadkiem oraz koniecznością rozpoczęcia nowej walki o uzyskanie awansu do Premier League w następnym sezonie.

Ekipa z Craven Cottage nie punktowała najlepiej od samego początku kampanii (5 wygranych, 12 remisów i 18 porażek), ale mimo to władze Fulham nie zdecydowały się na przedwczesne zakończenie współpracy ze Scottem Parkerem.

40-letni szkoleniowiec dostąpi zapewne także zaszczytu dalszego prowadzenia „The Cottagers”, z którymi spróbuje wywalczyć drugi ekspresowy powrót do najwyższej klasy.

Stracenie matematycznych szans na utrzymanie przez Fulham oznacza, że poznaliśmy już komplet spadkowiczów z Premier League. Poza wspomnianym WBA w angielskiej elicie nie zobaczymy także Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy