Premiership obserwuje Villę

Premiership obserwuje Villę
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

David Villa potwierdził zainteresowanie kilku klubów Premiership jego osobą. <br><br> Wygląda na to, że latem może rozgorzeć niesamowita walka o napastnika ponieważ wśród owych zainteresowanych klubów jest c(...)

David Villa potwierdził zainteresowanie kilku klubów Premiership jego osobą.

Wygląda na to, że latem może rozgorzeć niesamowita walka o napastnika ponieważ wśród owych zainteresowanych klubów jest cała czwórka gigantów ligi angielskiej tj. Manchester United, Arsenal, Liverpool i Chelsea.

”Jestem zachwycony siła Chelsea oraz mobilizacją i tempem gry Arsenalu, zwłaszcza na swoim stadionie”

”Wszyscy kochają Manchester United – ich styl gry jest jednym z najlepszych w Europie już od paru ładnych lat, ponadto są świetnie zdyscyplinowani w defensywie”

”Liverpool jest jak Valencia – drużyna z sercem, świetna z tyłu , z genialną linią pomocy.”

Villa podkreślił także, że wg niego Premiership jest idealna dla najlepszych piłkarzy świata takich jak Steven Gerrard, Frank Lampard i Cristiano Ronaldo.

Już w styczniu wielokrotnie podkreślano, że Villa może odejść z Valencii. Działacze z Estadio Mestalla spodziewają się jednak gigantycznej oferty. Obecnie mówi się, że w wyścigu o podpis Hiszpana najbardziej aktywne są Liverpool, Chelsea i jak zawsze Real Madryt.
Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy