Prezes Interu potwierdza: Eriksen, Giroud i Moses mogą trafić do Mediolanu

Prezes Interu potwierdza: Eriksen, Giroud i Moses mogą trafić do Mediolanu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Prezes Interu, Giuseppe Marotta, odniósł się do spekulacji transferowych na temat włoskiego klubu.

Póki co „Nerazzurri” pozyskali zimą Ashleya Younga, którego kupili za 1,5 miliona euro z Manchesteru United. Na tym jednak nie koniec. Media od dawna łączą z przenosinami do Mediolanu Christiana Eriksena (Tottenham) i Oliviera Girouda (Chelsea), a ostatnio doszedł do nich Victor Moses (Chelsea).

Marotta przyznał wprost, że Inter interesuje się każdym z wymienionych zawodników.

- Prowadzimy negocjacje z agentem Eriksena, ale w jego kierunku spogląda wiele klubów. W sprawie Girouda podejmiemy ostateczną decyzję w najbliższych dniach. Transfer Mosesa jest jedną z możliwości - powiedział sternik Interu.

Wydaje się, że najłatwiej będzie pozyskać „Nerazzurrim” tego ostatniego. Co prawda Nigeryjczyk przebywa obecnie na wypożyczeniu w Fenerbahçe, ale może zostać ono skrócone. Konkretne rozmowy dotyczące transferu Eriksena toczą się od kilku dni. Finalizacja transakcji jest możliwa, ale trochę jeszcze do niej brakuje. Jeśli chodzi o Girouda, Francuz dogadał się już z Interem w sprawie indywidualnej umowy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy