Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO]

Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] fot. Fotomaç
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: A Spor | Fotomaç

Sędzia Halil Umut Meler został znokautowany przez prezesa Faruka Kocę i skopany przez towarzyszące mu osoby po zremisowanym spotkaniu jego MKE Ankaragücü z Çaykur Rizespor (1:1).

W skandaliczny sposób zakończyło się jedno z dwóch poniedziałkowych meczów kończących zmagania w piętnastej serii gier w Süper Lig.

W pojedynku MKE Ankaragücü z Çaykurem Rizespor utrzymywał się bardzo długo korzystny rezultat dla gospodarzy. W doliczonym czasie gry uległo to jednak zmianie za sprawą trafienia zanotowanego przez Adolfo Gaicha.

Chwilę po strzelonym golu wyrównującym sędzia Halil Umut Meler zakończył zawody i w towarzystwie piłkarzy oraz asystentów zmierzał powoli w kierunku tunelu.

Wówczas wyłonił się z niego prezes Faruk Koca, który wbiegł na murawę i bez żadnego ostrzeżenia wymierzył nokautujący cios arbitrowi. Gdyby tego było mało, to towarzyszące mu osoby skopały jeszcze leżącego 37-latka, zanim otrzymał on pomoc od innych osób.

Ich agresja była spowodowana niezadowoleniem z podjętej przez niego decyzji o przedłużeniu zawodów i ich zakończeniu niezwłocznie po zdobyciu bramki wyrównującej przez Çaykur Rizespor.

Momentalnie na całe to zdarzenie zareagował Turecki Związek Sędziów, odmawiając wyznaczenia oraz wysłania jakichkolwiek arbitrów na kolejną serię gier rodzimej ekstraklasy.

Z kolei Turecka Federacja Piłkarska zwołała nadzwyczajne posiedzenie, by w jego trakcie ogłosić najprawdopodobniej decyzję o odwołaniu najbliższej kolejki i rozpoczęciu działań zmierzających do ukarania Koca. W mediach już pojawiają się głosy, że jego skandaliczne zachowanie może pociągnąć za sobą natychmiastową degradację MKE Ankaragücü z Süper Lig.

Od początku sezonu zawodnikiem tego zespołu jest Rafał Gikiewicz. W poniedziałkowym meczu pełnił funkcję rezerwowego i do tej pory może się pochwalić zanotowaniem jedynie siedmiu gier i jednym czystym kontem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy