Prezes Olympique’u Marsylia jednak zostaje na stanowisku?!

Prezes Olympique’u Marsylia jednak zostaje na stanowisku?!
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: L’Équipe

Prezes Olympique’u Marsylia Pablo Longoria zmienił zdanie i nie zamierza podawać się do dymisji – informuje „L’Équipe”.

W poniedziałek odbyło się spotkanie Hiszpana z grupą najbardziej zagorzałych fanów zespołu z południa Francji. Przebiegało ono w burzliwej atmosferze, ale wbrew temu, co donosiły niektóre media, nie padły żadne groźby śmierci. Kibice wyrazili jednak stanowczy sprzeciw wobec sposobu zarządzania klubem przez Longorię.

Pod wpływem tego 37-latek rozważał rezygnację, ale po rozmowie z właścicielem Olympique’u Frankiem McCourtem, która odbyła się we wtorek po południu, zdecydował się pozostać na stanowisku.

Także trener Marcelino nie zamierza zrezygnować ze swojej funkcji. Dał jedynie do zrozumienia, że mógłby odejść z klubu, jeśli Longoria poda się do dymisji.

Zatem to 58-latek poprowadzi francuską drużynę w meczu Ligi Europy z Ajaksem w najbliższy czwartek, a nie Jean-Pierre Papin, jak wcześniej sugerowano.

Olympique Marsylia po pięciu kolejkach Ligue 1 ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje trzecią pozycję w tabeli. Jednak dwa ostatnie spotkania, przeciwko FC Nantes i Toulouse FC, zakończyły się remisami, co kibice uznali za spore rozczarowanie. Ponadto dziewięciokrotny mistrz Francji przegrał w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Panathinaikosem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy