Prezes Olympique’u Marsylia przerywa milczenie. „Udostępniłem nawet prywatne rozmowy z mamą”

Prezes Olympique’u Marsylia przerywa milczenie. „Udostępniłem nawet prywatne rozmowy z mamą”
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Le Provence

Prezes Olympique’u Marsylia Pablo Longoria w wywiadzie dla „La Provence” odniósł się do zarzutów stawianych mu przez kibiców.

- W zeszłym sezonie do grupy McCourt dotarły insynuacje, że ukradłem pieniądze poprzez przelewy. Aby się chronić, musiałem poprosić o audyt wszystkich moich działań przez niezależną firmę i w ten sposób wykazać, że zachowuję przejrzystość. Udzieliłem wglądu do wszystkich moich kont bankowych, telefonów, e-maili. Udostępniłem nawet prywatne rozmowy z mamą.

- Wszystko, co powiedziałem poza moim kręgiem zaufania, dotarło do prasy. Pojawiły się insynuacje na temat mojej rodziny. Wszystkie te działania miały na celu wywołanie strachu. Z tego też powodu zdecydowałem się na audyt, bo chciałem dać właścicielowi pewność i pokazać mu, że nie było żadnych nieprawidłowości.

- Zaczęło się od insynuacji, a skończyło na groźbach. Nie mogę się z tym pogodzić. Dlatego we wtorek powiedziałem, że w obecnych warunkach nie da się pracować. To nie jest normalne, że działacz piłkarski otrzymuje groźby.

W poniedziałek Pablo Longoria spotkał się z przedstawicielami kibiców Olympique’u Marsylia. Zażądali oni stanowczo dymisji 37-letniego Hiszpana, a według doniesień medialnych padły pod jego adresem groźby śmierci.

Pod wpływem tych wydarzeń prezes Olympique’u Marsylia rozważał rezygnację, jednak po rozmowie z właścicielem francuskiego klubu Frankiem McCourtem zdecydował się na pozostanie na stanowisku.

Do dymisji podał się natomiast trener Marcelino. W związku z tym w najbliższym meczu z Ajaksem w Lidze Europy drużynę poprowadzi Jacques Abardonado.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy