Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał

Prezes Pogoni Szczecin stanowczo: On już nie będzie u nas grał fot. Szymon Gorski / pressfocus.pl
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pogonsportnet.pl

Ze słów prezesa Pogoni Szczecin Jarosława Mroczka wynika, że Dante Stipica nie wystąpi już w jej barwach.

Dante Stipica trafił do Pogoni Szczecin w 2019 roku i był bardzo ważną postacią zespołu, który dwukrotnie zajmował trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Łącznie w barwach „Dumy Pomorza” rozegrał 142 mecze, notując 51 czystych kont.

Po raz ostatni na murawie widzieliśmy go pod koniec lipca, gdy szczecinianie rywalizowali w lidze z Widzewem Łódź.

Później 32-latek borykał się z problemami zdrowotnymi. Jak sam przekazał po czasie na Instagramie: „Trzy tygodnie temu, na treningu, po jednym niewyjaśnionym skoku kolegi na moją szyję, przez który prawie mogłem zostać sparaliżowany i moje życie takie, jakie znałem, prawie mogło się zakończyć, tylko Bóg uratował mnie z tej okropnej sytuacji”.

Zaraz po tym Pogoń niespodziewanie przesunęła bramkarza do zespołu rezerw.

Klub nie podał powodu decyzji, natomiast sprawę częściowo wyjaśnił Daniel Trzepacz z Pogonsportnet.pl, pisząc na Twitterze:„Wpis Stipicy na Instagramie wywołał ogromne wzburzenie i w szatni i w gabinetach. Zwłaszcza zdanie o niewytłumaczalnym ataku kolegi na szyję”.

Z wypowiedzi Jarosława Mroczka, której udzielił na spotkaniu z kibicami Pogoni, wynika, że nie ma już szans na grę Chorwata w jej trykocie.

- Nie będę wyjaśniał tej sprawy, bo to są sprawy szatni. Powiem jedynie, że Dante w Pogoni grać już nie będzie - cytuje słowa prezesa klubu Pogonsportnet.pl

Kontrakt Stipicy jest ważny do połowy 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy