Prezes PSG ze specjalną dedykacją po zdobyciu dziewiątego mistrzostwa Francji w historii klubu

Prezes PSG ze specjalną dedykacją po zdobyciu dziewiątego mistrzostwa Francji w historii klubu fot. Paris Saint-Germain
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG

Paris Saint-Germain opublikowało specjalny komunikat po tym, jak klubowi ze stolicy Francji oficjalnie przyznano mistrzostwo kraju.

Paryżanie zdobyli 68 punktów w 27 spotkaniach ligowych. Po tym, jak we wtorek francuski rząd poinformował, że piłkarze będą mogli wrócić na boiska najwcześniej w sierpniu, dzisiaj Ligue 1 przyznało PSG tytuł mistrzowski. Prezes klubu, Nasser Al-Khelaifi, postanowił zabrać głos na ten temat.

„Chcielibyśmy zadedykować ten tytuł pracownikom służby zdrowia i wszystkim bohaterom, których zaangażowanie i poświęcenie w ostatnich tygodniach zasłużyły na nasz największy podziw.

Rozumiemy, szanujemy i wspieramy decyzję o zakończeniu rozgrywek podjętą przez francuski rząd. Zdrowie, jak powtarza rząd, musi być priorytetem każdego.

Chciałbym podziękować zawodnikom, trenerowi, personelowi technicznemu i medycznemu, a także wszystkim innym pracownikom klubu. To trofeum jest nagrodą za ich ciężką pracę każdego dnia.

Mam nadzieję, że w trudnych czasach przyniesie ono choć trochę szczęścia i nadziei wszystkim naszym kibicom. Jestem im wdzięczny za niezachwiane wsparcie, które pomaga popychać PSG do przodu.

Chciałbym również podziękować wszystkim naszym partnerom za nieustanną lojalność. Cieszę się, że będę mógł świętować ten tytuł z całą rodziną PSG, gdy tylko pozwolą na to warunki” - czytamy w wiadomości od Al-Khelaifiego.

Tytuł mistrzowski zdobyty przez PSG jest dziewiątym w historii paryskiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy