Prezydent Villarrealu: Florentino Pérez jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny

Prezydent Villarrealu: Florentino Pérez jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Fernando Roig, a więc prezydent Villarrealu, udzielił wywiadu, w którym między innymi wyraził opinię na temat swojego vis-à-vis z Realu Madryt, Florentino Péreza.

Ostatnie dni w światowym futbolu zostały storpedowane przez decyzję o utworzeniu Superligi. Za całe przedsięwzięcia miało odpowiadać dwanaście europejskich klubów na czele z Realem Madryt.

Choć początkowo wydawało się, że wszystkie biorące udział w wydarzeniu podmioty są mocno zdeterminowane, by rozgrywki powstały, to z wtorku na środę z projektu postanowiło wycofać się sześć klubów angielskich. Z tego powodu nowy twór stanął pod ogromnym znakiem zapytania.

Na temat jednego z pomysłodawców Superligi, Florentino Péreza, wypowiedział się prezydent Villarrealu, Fernando Roig.

- On jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny. Myśli tylko o Realu Madryt i nic innego się dla niego nie liczy. Villarreal nie będzie go ratował - stwierdził.

73-latek odniósł się także do pozostałych ekip, a więc FC Barcelony oraz Atlético Madryt.

- Nie rozmawiałem z nikim z całej trójki, bo nikt się ze mną nie kontaktował. Myślę, że do jakiegokolwiek kontaktu powinno dojść, a oni nawet o tym nie pomyśleli. Atlético rzeczywiście swego czasu prosiło mnie o pewną przysługę, ale nic nie wspomniało o tej sprawie - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy