Prezydent Villarrealu: Florentino Pérez jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny

Prezydent Villarrealu: Florentino Pérez jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Fernando Roig, a więc prezydent Villarrealu, udzielił wywiadu, w którym między innymi wyraził opinię na temat swojego vis-à-vis z Realu Madryt, Florentino Péreza.

Ostatnie dni w światowym futbolu zostały storpedowane przez decyzję o utworzeniu Superligi. Za całe przedsięwzięcia miało odpowiadać dwanaście europejskich klubów na czele z Realem Madryt.

Choć początkowo wydawało się, że wszystkie biorące udział w wydarzeniu podmioty są mocno zdeterminowane, by rozgrywki powstały, to z wtorku na środę z projektu postanowiło wycofać się sześć klubów angielskich. Z tego powodu nowy twór stanął pod ogromnym znakiem zapytania.

Na temat jednego z pomysłodawców Superligi, Florentino Péreza, wypowiedział się prezydent Villarrealu, Fernando Roig.

- On jest samolubny, samolubny i jeszcze raz samolubny. Myśli tylko o Realu Madryt i nic innego się dla niego nie liczy. Villarreal nie będzie go ratował - stwierdził.

73-latek odniósł się także do pozostałych ekip, a więc FC Barcelony oraz Atlético Madryt.

- Nie rozmawiałem z nikim z całej trójki, bo nikt się ze mną nie kontaktował. Myślę, że do jakiegokolwiek kontaktu powinno dojść, a oni nawet o tym nie pomyśleli. Atlético rzeczywiście swego czasu prosiło mnie o pewną przysługę, ale nic nie wspomniało o tej sprawie - skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy