Prijović został zatrzymany w Serbii po naruszeniu zasad kwarantanny

Prijović został zatrzymany w Serbii po naruszeniu zasad kwarantanny fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Telegraf

Aleksandar Prijović został zatrzymany przez serbskie służby w związku ze złamaniem godziny policyjnej obowiązującej w kraju - poinformował „Telegraf”.

Rząd w Serbii zdecydował się na wprowadzenie godziny policyjnej od 17:00 w związku z panująca na świecie pandemią koronawirusa.

To obostrzenie miało zostać zlekceważone przez Aleksandara Prijovicia i jego żonę oraz grupę około 20 ich przyjaciół, którzy po wspomnianym czasie przebywali w hotelowej kawiarni w Crowne Plaza w Belgradzie.

„Telegraf” poinformował, że cała grupa została przewieziona na komisariat oraz złożyła wyjaśnienia, a sam hotel wystosował stosowne oświadczenie, w którym nie ma sobie nic do zarzucania w związku z zaistniałą sytuacją.

„W hotelu jest około pięćdziesięciu pokoi. Wszyscy nasi goście to osoby dorosłe, które są odpowiedzialne za swoje działania, a hotel nie może w żaden sposób wpływać ani organizować im ruchu, ani nawet spotkań” - czytamy w komunikacie.

Niewykluczone, że na samej wizycie na policji problemy napastnika, jego żony i ich przyjaciół się nie skończą, ponieważ za naruszenie przepisów w stanie wyjątkowym w Serbii można trafić do więzienia.

Były zawodnik Legii Warszawa, związany obecnie z saudyjskim Al-Ittihad, nie jest jedynym piłkarzem sprawiającym problemy w swoim kraju w czasie pandemii. Nie tak dawno zasady kwarantanny złamał Luka Jović, który po powrocie do ojczyzny nie otrzymał stosownych wytycznych i myślał, że może, jak w Hiszpanii, np. wyjść zrobić zakupy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Jon Flanagan w poniedziałek ma zjawić się w Polsce. Transfer do Ekstraklasy już bardzo blisko Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Huntelaar postanowił. Holender rusza na ratunek Schalke 04 Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Milik: Najpierw nowa umowa, potem transfer. Napoli potwierdza negocjacje Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Kądzior blisko zmiany klubu. Znamy kierunek ewentualnego transferu Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Karbownik dołącza do Modera. Brighton skrócił wypożyczenie [OFICJALNIE] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu?! Może opuścić Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy