Problem Juventusu. Cel transferowy nie chce przenieść się do Turynu?

Problem Juventusu. Cel transferowy nie chce przenieść się do Turynu?
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sportmediaset

Domenico Berardi rzekomo poważnie rozważa sens przenosin do Juventusu.

21-latek jeszcze jakiś czas temu był współwłasnością klubu z Turynu, ale z racji zmiany przepisów we włoskim futbolu musiano zdecydować, czy napastnik pozostanie w Sassuolo czy jednak przeniesie się do włoskiego giganta. Ostatecznie zdecydowano na opcję numer jeden, która kosztowała obecny zespół piłkarza 10 milionów euro.

Jednak "Stara Dama" nigdy nie zrezygnowała z młodzieżowego reprezentanta kraju. Od kilku tygodni spekuluje się, że sięgnie po niego w styczniu, ale zainteresowane są także inne kluby z kilku najlepszych europejskich lig. Mistrzowie Włoch mają jednak specjalną klauzulę, która stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji.

W ostatnich tygodniach liczne doniesienia medialne sugerowały, że Juventus ostatecznie zdecyduje się sprowadzić Berardiego do siebie. Teraz pojawiły się natomiast informacje, według których sam zawodnik poważnie obawia się przenosin do Turynu, mając na uwadze los, jaki spotkał Simone Zazę.

Poza tym "Sportmediaset" twierdzi, że Tottenham Hotspur i Monaco są gotowe przeznaczyć na Włocha 30 milionów euro, a Berardi marzy o grze dla Interu Mediolan, któremu kibicował w dzieciństwie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy