Protest kibiców przeciwko zwolnieniu Seedorfa

Protest kibiców przeciwko zwolnieniu Seedorfa
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Transfery.info

Sympatycy AC Milan zorganizują manifestację przeciwko zwolnieniu szkoleniowca Clarence'a Seedorfa.

Holender objął "Rossonerich" w styczniu tego roku, kiedy z klubu został zwolniony Massimiliano Allegri. Mimo tego, że wyprowadził Milan na 8. pozycję w Serie A, prawie awansując do Ligi Europejskiej, jego przyszłość w klubie jest praktycznie przesądzona. W ciągu najbliższych dni klub oficjalnie ogłosi decyzję o jego zwolnieniu.

Fani Milanu nie są zadowoleni z decyzji władz, dlatego też zorganizują protest przeciwko odejściu byłego reprezentanta Holandii. Według doniesień w manifestacji weźmie udział około 600 osób.

Wydaje się jednak, że kibice nic nie wskórają w tej sprawie, ponieważ Milan znalazł następcę Seedorfa w postaci legendy klubowej Filippo Inzaghiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy