Przechwyt Hirvinga Lozano?!

Przechwyt Hirvinga Lozano?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports | AS

Według najnowszych wieści Valencia zastanawia się nad złożeniem oferty za Hirvinga Lozano. Meksykanin od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Napoli.

Zainteresowanie ze strony wicemistrzów Włoch potwierdził Carlo Ancelotti. Od tego czasu jednak nic nie ruszyło się w kwestii przenosin blisko 24-letniego skrzydłowego. Na przeszkodzie do finalizacji operacji ma stawać zapis w kontrakcie, na który 35-krotny reprezentant Meksyku nie chce się zgodzić. Chodzi o przepisanie pełni praw do wizerunku na neapolitańską ekipę. 

Tym samym strony napotkały poważny kłopot, a „Błękitni” obecnie skupili się na dopięciu transferów innych piłkarzy. Mówi się m.in. o Jordanie Vertoucie, Jamesie Rodríguezie czy Mauro Icardim. 

Na drugim biegunie Valencia stara się o angaż Maxiego Gómeza i choć porozumienie było już blisko, według stacji Sky Sports gracz zmienił zdanie i obecnie woli dołączyć do West Hamu. Przypomnijmy, że w tę operację mieli być zamieszani Santi Mina oraz Jorge Sáenz. Środkowy napastnik dołączyłby do Celty Vigo na zasadzie transferu definitywnego, a stoper stałby się bohaterem wypożyczenia. 

„Nietoperze” powoli tracą cierpliwość i według „AS-a” skierowali swój wzrok na wspomnianego Lozano. Autor 21 trafień i 12 kluczowych podań w ubiegłym sezonie wyceniany jest na około 50 milionów euro.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy