Przełom w sprawie Guarína! Chiny, ale nie Jiangsu?

Przełom w sprawie Guarína! Chiny, ale nie Jiangsu?
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Mediaset

Fredy Guarín ma trafić do Shanghai Shenhua.

Kolumbijczyk od dłuższego czasu negocjował warunki kontraktu z innym chińskim klubem - Jiangsu Suning. W tym samym czasie rozmowy z tym zespołem prowadził gracz Milanu Luiz Adriano. Przedstawiciele Jiangsu wycofali się jednak z transakcji i, jak twierdzi Brazylijczyk, nie dopełnili postawionych obietnic.

Guarín, zaniepokojony przebiegiem pertraktacji z napastnikiem "Rossonerich", postanowił zmienić kierunek transferowy. Jak podaje "Mediaset Premium", 29-latek ma niebawem porozumieć się z Shanghai Shenhua. Pomocnik jest już bardzo blisko finalizacji umowy, gdyż jego nazwisko nie znalazło się w kadrze meczowej na najbliższe spotkanie ligowe z Carpi.

Kapitan reprezentacji Kolumbii trafił na San Siro latem 2012 roku. Do tej pory wystąpił w 141 meczach "Nerazzurich", w których zdobył 22 bramki i zanotował 40 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy