Przełom w sprawie Guarína! Chiny, ale nie Jiangsu?

Przełom w sprawie Guarína! Chiny, ale nie Jiangsu?
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Mediaset

Fredy Guarín ma trafić do Shanghai Shenhua.

Kolumbijczyk od dłuższego czasu negocjował warunki kontraktu z innym chińskim klubem - Jiangsu Suning. W tym samym czasie rozmowy z tym zespołem prowadził gracz Milanu Luiz Adriano. Przedstawiciele Jiangsu wycofali się jednak z transakcji i, jak twierdzi Brazylijczyk, nie dopełnili postawionych obietnic.

Guarín, zaniepokojony przebiegiem pertraktacji z napastnikiem "Rossonerich", postanowił zmienić kierunek transferowy. Jak podaje "Mediaset Premium", 29-latek ma niebawem porozumieć się z Shanghai Shenhua. Pomocnik jest już bardzo blisko finalizacji umowy, gdyż jego nazwisko nie znalazło się w kadrze meczowej na najbliższe spotkanie ligowe z Carpi.

Kapitan reprezentacji Kolumbii trafił na San Siro latem 2012 roku. Do tej pory wystąpił w 141 meczach "Nerazzurich", w których zdobył 22 bramki i zanotował 40 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy