Przemysław Tytoń jednak nie wraca do Polski. OFICJALNIE: Podpisał nowy kontrakt

Przemysław Tytoń jednak nie wraca do Polski. OFICJALNIE: Podpisał nowy kontrakt fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FC Cincinnati

Przemysław Tytoń podpisał nowy kontrakt z FC Cincinnati.

Niedawno pojawiły się informacje sugerujące, że polski bramkarz może wrócić do Ekstraklasy. Media łączyły go z Rakowem Częstochowa. Na razie jednak do tego nie dojdzie, a przynajmniej nic na to nie wskazuje. Tytoń właśnie parafował bowiem nową umowę z amerykańskim klubem. Będzie ona ważna do końca 2021 roku.

Oprócz 33-letniego Polaka nowe kontrakty z Cincinnati podpisali Caleb Stanko, Nick Hagglund oraz Joe Gyau.

Tytoń jest związany z amerykańskim zespołem od początku 2019 roku. W jego barwach rozegrał do tej pory 30 spotkań, notując osiem czystych kont.

Drużyna 14-krotnego reprezentanta Polski w sezonie 2020 zajęła ostatnie, czternaste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. Z 16 zdobytymi punktami na koncie była najgorszym zespołem w całych rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy